Na polskim rynku rozwiązań w zakresie zaopatrywania firm w wodę pitną oraz rozwiązania jej dozowania i filtrowania działamy nieprzerwanie od 18 lat.

Obsługujemy tysiące zadowolonych Klientów na terenie całego kraju, będąc aktualnie wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań. Naszym Klientom dostarczamy produkty najwyższej jakości, nowoczesne i niezawodne.

Jesteśmy wyłącznym importerem dystrybutorów wody Marki WONBONG oraz AQUAWORLD. Naszą dystrybucję prowadzimy aktualnie na terenie Polski, Niemiec, Czech i Słowacji. Stale poszukujemy nowych odbiorców hurtowych do stałej współpracy również poza granicami naszej aktualnej dystrybucji.

Nasze motto

Współtworzyć sukces naszych Klientów dzięki profesjonalnej obsłudze, zaspokajaniu ich potrzeb oraz dostarczaniu produktów najwyższej jakości po korzystnych cenach i zawsze na czas.

Nasza filozofia

Nieustanne podwyższanie jakości obsługi naszych Klientów. W Polsce marka AQUAMO jest synonimem wysokiej jakości w każdym elemencie naszej działalności, teraz tworzymy ją poza jej granicami.

Dlaczego Aquamo?

Importujemy i dostarczamy hurtowo dystrybutory filtrujące i butlowe do Polski, Niemiec, Czech i Słowacji. Poszukujemy stałych partnerów do współpracy i zapewniamy im:
18 letnie doświadczenie na rynku
Gwarantowaną jakość produktów
Duże stany magazynowe
Szeroki wybór modeli
dostęp do niezbędnych części zamiennych
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
wsparcie marketingowe we wprowadzaniu produktów do oferty

Zachęcamy Państwa do współpracy i zapraszamy do dodania oferowanych przez nas dystrybutorów do Waszej oferty produktowej. Państwa Klienci wybiorą najlepiej…